Внимание!

stroika.biz.ua не является гарантом сделки и не сотрудничает с компаниями размещающими свои предложения.

Будьте бдительны!

Не доверяйте предложениям с подозрительно низкой ценой. Не оплачивайте товар наперед не убедившись в порядочности компании.


О компании

Домашній майстер спеціалізується в основному на встановленні, підключенні і ремонті побутової техніки та обладнання. А заодно може повісити килим, закріпити картину, зібрати чи відремонтувати меблі, встановити карниз чи поличку, полагодити чи замінити змішувач і світильник, замінити розетки, прокласти телевізійний чи інтернет кабель, повісити на стіну телевізор та дзеркало, відремонтувати замок у дверях і ще багато іншого. При потребі підбере та доставить матеріали і запчастини.

Домашній майстер це майстер універсал, що поєднує в собі знання професійного елетрика, сантехніка, столяра та слюсара. Досвідчений фахівець, за плечима якого багаторічний досвід роботи в різних галузях і безліч упішно вирішених ремонтно-побутових завдань різної складності. А найголовніше - вирішення будь-якої проблеми комплексно, що значно заощадить Ваш час та кошти. В арсеналі майстра є наступний інструмент : молоток, набір викруток, пласкогупці, гайкові ключі, газовий ключ, розвідний ключ, набір стамесок та шестегранників. А з електроіструменту: перфоратор з бурами, дрель з сверлами по дереву та металу, болгарка, електролобзік, електрозварка. У майстра як правило можуть бути з собою наступні матеріали: автомати захисту на 16, 25, 32 Ампери, ізоляційна стрічка, клемніки, роз"єми для антеного кабеля, кілька розеток та вимикачів, електричний кабель (з різною кількістю жил та діаметром перерізу), дюбеля і саморізи, прокладки різних діаметрів (гумові і паранітові), кран-букси з ручками для ремонту змішувачів, гнучка підводка, арматура бачка унітазу, набір для підключення пральної або посудомийної машинки чи іншої побутової техніки.

ДомашнійМайстер Тернопіль Ремонтно-побутові послуги © 2016, Сайт создан на платформе stroika.biz.ua